Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü ve İŞKUR iş birliğinde Toplum Yararına Program (TYP) ildeki okullarda görevlendirilecek personellere yönelik TYP Kura Çekimi Noter Huzurunda gerçekleştirildi.
Kura çekilişi sonuçlarına vatandaşlar E- Devlet üzerinden ulaşabilir.
Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinde yapılan duyuruda kura sonuçları isim listeleri ve istenilen evrakları yayınlandı. Yapılan duyuruda 07 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00'da Dr. Sadık Ahmet İlkokulu Müdürlüğü'nde de görev yeri belirlemek için kuraların gerçekleştirileceği duyuruldu.
KARAMAN MERKEZ İÇİN KURADA İSMİ ÇIKANLAR ŞU ŞEKİLDE:
Yücel Selen, Ayşe Köse, Leyla Akgül, Kadriye Güloğlu, Ebru Erşahin, Saliha Kayadibi, Yurdagül Kütük, Kadriye Yücer, Hasna Yücedal, Nermin Sarıkaya, Nebahat Kumru, Habibe Özkan, Murat Güler, Firdevs Gedikoğlu, Nigar Karaçadır, Dilek Güncan, Havva Arı, Keziban Eser, Rukiye Ölmez, Serpil Özerşahin, Sultan Cebe, Ümmühanı Sarı, Ayşe Şimşek, Emine Ünver, Serpil Şerife Öz, Yılmaz Kehya, Tayyibe Akkaya, Medine Ural, Kader Sayar, Meryem Çınar, Emine Taslak, Elmas Nergis, Emine Kaya, Marziye Yurt, Meral Gümüştaş, Mukadder Koçak, Ayşe Eser, Lütfiye Kara, Narin Yüksel, Fadime Ünalan, Tuğba Tuğçe Altundal, Zafer Karaca, Mihraç Avcı, Nebi Çetin, Hanife Avcı, Fadime Saydal.
Ayşe Karademir, Nebi Özcan, Emine Tosun, Melek Uysal, Kübra Yüksel, Merve Bulduk, Seher Uzun, Ayşe Yılmaz, Mehmet Taşer, Hatice Öner, Rabia Ünüvar, Cemile Barçın, Betül Sarı, Tuğba Biçer, Nagihan Şahin, Mustafa Şen, Ali Ermenekli, Safure Yıldız, Mislican Uğurlu, Havva Eğilmez, Emine Atalay, Asiye Tekincan, Hülya Kılıç, Şerife Toptaş, Arife Parlayıcı, Havva Ekiz, Zeynep Yalçın, Yasemin Ünlü, Halime Aksay, Fadime Özütemiz, Tülay Özkara, Ayşe Gürbüz, Gül Sayalan, Cennet Diri, Sümeyye Zıpır, Arife Bakıcı, Eda Karaca, Huriye Özlem Uyar, Neslihan Çetin, Cevriye Dik, Kadriye Baloğlu, Saliha Güdücü, Makbule Sarı, İsmail Kılınç, Meryem Dutar, Kevser Coşar, Şefika Gelir, Birsen Uyanık.
Hafize Özad, Neriman Ketenci, Fatma Güney, Durdane Duran, Safiye Bahar Eryiğit, Seher Gülsüm Güney, Emine Uyar, Arife Ünlüer, Seher Azak, Zafer Yaşar, Cengiz Eryiğit, Hasan Hüseyin Aksoy, Ayşe Baydemir, Atike Özen, Ümit Erkara, Fatma Karaca, Hatice Sarı, Keziban Nar, Döndü Güleç, Eda Erdem, Handan Zebil, Abdullah Tekin, Meryem Çiçek, Kübra Buğdaytozu, Rukiye Tartan, Ayşe Uğuz, Rukiye Özcan, Elif Arslan, Sevim Ceylan, Hatice Ekmen, Nuran Binarbaşı, Büşra Çelik, Zehra Aydoğdu, Şerife Demir, Selma Kutbay, Cennet Gümüş, Derya Sarı, Ayşe Uğur, Betül Tecim, Hayriye Şıkşık, Süleyman Ülker, Songül Ortauğurlu, Eşe Atçeken, Aytekin Çağlar, Teslime Saraylı, Hatice Erdaşoğlu, Durdane Kocaoğlu, Elife Nur Kozan.
Sema Bıyıklı, Muhittin Öztürk, Selim Kayacık, Nursel Ülker, Zehra Düzgüner, Feride Uluer, İmran Eren, Rümeysa Gülcan, Derya Daştan, Merve Öztürk, Ali Şahin, Sebahat Taşkın, Şerife Karaköse, Aziz Akarsu, Yasin Gökkurt, Samime Tekin, Rahime Taş, Fatma Nur Uğur, Fatma Şahin, Saadet Koçak, Mustafa Saçak, Elanur Bağcıoğlu, Bahar Dikici, Merve Kaçan, Ayşe Eren, Süleyman Kayatürk, Zemine Koç, Ayşenur Karanfilyeri, Kevser Savran, Aslınur Can, Abdullah Seval, Mesut Cilla, Betül Gürsoy, Esra Gündüz
KÖYLER:
Lale Köyü: Ali Büyükünlü
Yollarbaşı Köyü: Songül Aydoğan
Yukarı Kızılca Köyü: Mehmet Buzpınar
Kızılyaka Köyü: Halil İbrahim Demir
Kılbasan Köyü: Keziban Sarı
Kisecik Köyü: Aslı Küçüktaş
Sudurağı Kasabası: Reyhan Özkur
Akçaşehir Kasabası: Ümmgülsüm Kan
Esentepe Köyü: Zübeyde Çetin, Esra Demir Gür
Bozkandak Köyü: Ahmet Dursun
Bucakkışla Köyü: Mehmet Emin Fındık
Bayır Köyü: Fatma Uğuz, İsmail Uğuz
Morcalı Köyü: Havva Topar
Çoğlu Köyü: Nazlı Bıyık
İSTENEN EVRAKLAR ŞU ŞEKİLDE:
-Kimlik fotokopisi,
-İkamet belgesi, (e-devletten)
-Merkez Halk Bankası hesap açtırma,
-Adli Sicil Kaydı, (e-devletten)
-Hanede Bulunanları Belirten Nüfus Kayıt Örneği (e-devletten)
-Başvuran Kişinin SGK Dökümü (Hanede Bulunan 18 Yaşından Büyük Geliri Olmayan Her Kişinin Sosyal Yardımlaşmadan Alınacak Gelir Tespit Evrağı)
-Çiftçilik ve Hayvancılık Yapanların Gıda Tarım İl/İlçe Müdürlüğünden ÇKS Belgesi
HABER: Murat ÖZÜNAL