Sergide el sanatları, giyim üretimi, resim, seramik ve cam teknolojisi, ahşap teknolojisi gibi pek çok dalda yıl boyunca üretilen yüzlerce eser halkımızın beğenisine sunuldu.
Serginin açılışına Kaymakam Gizem Karlıca, Belediye Başkan vekili Hasan Ali Göksu ile beraberindeki heyet ve vatandaşlar katılarak açılışın ardından el emeğiyle yapılan sergiyi gezdiler.
İLÇELER
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 15:40
Başyayla'da Yılsonu Sergisi
1-7 Haziran "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri kapsamında Başyayla Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen yılsonu sergisinin açılışı yapıldı.
İLÇELER
08 Haziran 2024 - 15:40
İlginizi Çekebilir