İl Müdürü Bulut burada çalışarak üretime katkıda bulunan kadın çalışanların istek ve taleplerini dinledi.
İl Müdürü Hatice Bulut konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Meyve İşleme alanının düzenlenmesi ve bu alanda çalışanların daha rahat, düzenli ve hijyenik bir ortamda çalışmalarını sağlamak için hazırlanan projenin KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunulduğunu, projenin onaylanması durumunda gerekli iyileştirmelerin yapılarak hizmete açılacak” dedi.
İLÇELER
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 15:39
Güneyyurt'ta 'Meyve İşleme Alanı' Projesi KOP'a Sunuldu
Karaman Tarım ve Orman İl Müdürü Hatice Bulut, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Erkol, Ermenek İlçe Müdürü Hüseyin Fahri Üstün ve Şube Müdürleri ile beraber Ermenek İlçe Müdürlüğümüz tarafından KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunulan ‘Güneyyurt Beldesinde Meyve İşleme Alanı’nın Düzenlenmesine yönelik proje sahasında incelemelerde bulundu.
İLÇELER
08 Haziran 2024 - 15:39
İlginizi Çekebilir